Отзывы клиентов

 • Брал на многих сайтах и дешевле и дороже, но скупой платит дважды, здесь самые лучшие концентраты, как я говорю 5 звёзд. Заказывайте не бойтесь, качество на высшем уровне!

 • Багато коментарів, отже і я вирішив лишити один.
  Скептично відношуся до концентратів бо брав раніше на других сайтах (а-ля німецькі, словенські і так далі) і не було не смаку нормального ні запаху і з кольором щось не те тобто він випадає в осадок, але думаю попробуйте ще взяти на цьому сайті. Взяв 10 різних концентратів на пробу.
  Перше враження перевершило всі очікування, респект сайту, робите хороші концентрати, перепробував багато сайтів, але тут просто Круть!
  Якість на вищому рівні, так що беріть навіть не думайте!

 • Найкращі концентрати на ринку, провірино.

 • Взяла на пробу концентрат для коньяка шоколадний, кавовий і вишневий думала вийде якась бодяга. Але коли випробували з друзями були в шоці що це саме те чого ми хотіли. Буду і надалі заказувати і рекомендувати сайт знайомим. Адже дуже ввічливий мененджер і швидка доставка на слідуючий день. Щиро дякую за вашу роботу.

 • Впервые столкнулся с концентратами в етом году, брал у разных поставщиков, вот и здесь решыл взять на пробу парочку коньяка, виски, ром, джин, бехеровку предложили что нет на сайте типа спод прилавка скали что позже ее выставлят. Впрочем ожедание того стояло, изначяльно думал выйдет какаято бодяга как у других поставщико, но был приятно удивлен! По факту я в шоке, все на уровне премиум класса, даже ни думал что такое бывает. Еслии еще не покупали берите здесь концентраты, реально самые лутшие. Магазину твердую 10 с +!

Оставить свой отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *